wycena usług

Dlaczego my?

Wspieramy naszych klientów kompleksowo, zapewniamy obsługę kadrowo-księgową, prawną oraz pomagamy w windykowaniu należności

Zostaw swój numer telefonu lub email, skontaktujemy się i przedstawimy ofertę.

lub

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu nawiązania i realizacji współpracy z firmą Centrum Księgowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Jesteśmy przekonani, że obsługa księgowa w Twojej firmie może być prowadzona jeszcze lepiej.
Tylko u nas otrzymasz 3 miesiące prowadzenia księgowości za 0zł oraz pełne wsparcie w przeniesieniu obsługi swojej firmy do nas.

Zakres usług

Usługi Księgowe

Oferujemy skrupulatne i kompleksowe usługi z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych, zarówno w ujęciu uproszczonym, jak i pełnym, dla każdego rodzaju działalności gospodarczej.

Kadry i Płace

Prowadzimy czynności administracyjne w zakresie kadrowym w oparciu o skuteczne strategie i planowanie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zarządzanie zasobami ludzkimi w taki sposób, aby zawsze stawiać na rozwój firmy.

Zakładanie Firmy

Oferujemy także pomoc w zakresie zakładania własnej działalności gospodarczej, gdyż jesteśmy świadomi, że wiele osób wstrzymuje się z podjęciem tej decyzji właśnie przez wzgląd na brak odpowiedniej wiedzy z zakresu księgowości.

Wspomaganie windykacji

Posiadamy własne profesjonalne call center, które pomoże w kontakcie z dłużnikami. Opcjonalną usługą może być również reprezentacja przed sądem w sprawach windykacyjnych.

Reprezentowanie w instytucjach państwowych

Świadczymy usługi z zakresu reprezentacji w instytucjach państwowych, w tym Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i Urzędach Skarbowych na podstawie nadanych nam kompetencji. Wykorzystujemy przy tym wieloletnie doświadczenie i znajomość procedur administracyjnych.

Pomoc i obsługa prawna

Porady oraz obsługa prawna związana z finansową stroną firmy również znajduje się w naszej ofercie. Posiadamy dział prawny, który służy pomocą naszym klientom.